Najlepszy olejek CBG

 

Wśród produktów konopnych, na szczególne wyróżnienie, zasługują oleje, ponieważ są produktami bardzo mocno skoncentrowanymi. Co za tym idzie, ich działanie jest zdecydowanie najmocniejsze, a dozowanie niezwykle wydajne.

Zakup wyjątkowego oleju konopnego

olejek cbg 10 procentNa początku, zaznaczyć należy iż stosowanie tych produktów jest w stu procentach bezpieczne i legalne, albowiem w ich składzie można zidentyfikować, maksymalnie, 0,2% THC, czyli substancji o działaniu psychoaktywnym. Jest to ilość, klasyfikowana jako śladowa, czyli całkowicie bezpieczna, bo nieodurzająca ani nieuzależniająca. Ponadto, w toku badań nad prozdrowotnymi olejami konopnymi, nie stwierdzono, aby powodowały one jakiekolwiek działania niepożądane tudzież efekty uboczne, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by podawać je dzieciom oraz osobom w podeszłym wieku. Jeśli natomiast chodzi o wybór pomiędzy olejkami CBD, a CBG, to druga opcja jest zdecydowanie lepsza, gdyż są one tańsze, a działają równie mocno. Ponadto, zaznaczyć trzeba iż olejki z kannabigerolem (CBG) mają niemal bliźniacze właściwości, jak te, mające w składzie jedynie kannabidiol (CBD). Jeżeli natomiast chodzi o, tak często polecany, olejek CBG 10 procent to możemy go kupić już za kilkadziesiąt złotych. Oczywiście mówimy tu o opakowaniach, zawierających dziesięć mililitrów wyrobu, gdyż te o większej pojemności mogą kosztować dwa – trzy razy więcej. Warto również podkreślić, że największy ich wybór znaleźć możemy w sklepach konopnych, działających online.

Jeżeli chcemy stosować produkty konopne, to oleje są najlepszym wyborem, gdyż są, nie tylko mocno skoncentrowane, ale także bogate w inne składniki i substancje, jak na przykład witaminy, minerały, nienasycone kwasy tłuszczowe omega, terpeny, fenole czy flawonoidy.